08:00 - 19:00

Pazartesi – Cuma. Çalışma Saatlerimiz

0216 576

Müşteri Hizmetleri

Facebook

Twitter

Ara
0 Sepet
  • Sepette ürün yok
 

KURUMSAL

a

Bizi Bizden Dinleyin

İcra Takibi İçin Personel Çalıştırmanız Gerekmez

Avukatlık büronuzda gerçekleştirdiğiniz hizmetler sırasında birçok müvekkiliniz ile ilgili olarak veya hizmet verdiğimiz firmalar ile ilgili olarak icra dosyalarının sürekli bir şekilde takip edilmesi ve diğer noktalarda da hukuk dosyalarınızın ve ceza dosyalarınızın takip işlemlerinin sağlanabilmesi için sürekli olarak maaş vereceğiniz ve masraflarını karşılayacağınız bir icra takip elemanı çalıştırmak zorunda değilsiniz. Çünkü 2017 yılında kurulmuş olan hizmetimiz, çok kısa sürede başarılı işlere imza atmış olarak bünyemizde çalışan 15 yıl ve üzerinde deneyime sahip olan uzman icra takip elemanları ile sizin için kolay icra takibi hizmetlerini gerçekleştirebilir. Her ay belirli bir ücret karşılığında maaş ve sigorta gibi sabit masraflar olmadan kuruluşumuz üzerinden hizmet aldığınızda kuruluşumuz sizin için takip işlemlerini sağlayabilir ve bu sayede dosyalarınızı sıkıntısız bir şekilde yürütme imkanına sahip olabilirsiniz.

Kuruluşumuz bünyesinde çalışan her personel sayesinde büromuzdan almış olduğunuz hizmetleri düzenli bir şekilde takip ederek kolay icra takibi konusunda size sağlanan takip sayfasından bilgi alabilir ve işlemlerinizin hangi noktada bulunduğunu ve yapılması gereken diğer ayrıntıları, sizin üstünüze düşen işlemleri rahatlıkla görebilirsiniz. Bu kadar stabil bir şekilde çalışan ve profesyonel şekilde sizin için çözüm oluşturan büromuz sayesinde müvekkillerinize karşı sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve tam zamanında hem de doğru bir şekilde işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz.

Kolay İcra Takibi Hizmetleri Nasıl Verilmektedir?

Kuruluşumuz sayesinde kolay icra takibi hizmetlerini almak istiyorsanız, öncelikle sayfamızda yer alan hizmetlerimiz bölümünde anlatıldığı şekilde UYAP üzerinden dosyanıza talebinizi yollayabilir ve web sayfamız üzerinde de talebiniz olan işi sipariş edebilirsiniz. Sayfamız üzerinden sipariş ettiğiniz iş sonrasında belirtilen ücreti havale, EFT veya kredi kartı gibi farklı yöntemlerle online ödeme sistemi üzerinden tarafımıza yönlendirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden gerçekleştirdiğiniz talep ve ödeme sonrasında firmamız sizin için takip elemanı personelini adliye personellerine yönlendirir ve hızlı bir şekilde işlemlerinizin sonuçlandırılmasını sağlar. Tamamlanan tüm işlemleriniz ile ilgili makbuzlar ve dosyalar aynı gün içerisinde size e-posta adresi üzerinden iletilir ve evrak asılları ise kargo ile adresinize ulaştırılır.İlk etapta deneme amaçlı olarak bu hizmeti talep etmeniz sonrasında büromuzun sunmuş olduğu hizmet kalitesi ile birlikte bu hizmeti aylık sabit ücretle çalışma sistemine dönüştürebilir ve icra dosya sayısına göre anlaşma ile birlikte istediğiniz kadar takip işlemleri talep edebilirsiniz.

Kısıtlı Sayıda Dosyası Bulunan Avukatlar İçin İcra Takip Elemanı

Eğer, çok büyük bir potansiyel ile birlikte büyük firmalar için icra ve mahkeme hizmetleri ile iştigal etmiyorsanız ve az sayıda dosyalarınız bulunmasına rağmen yanınızda personel çalıştırmak istemiyor ve icra takip elemanı hizmeti almak istiyorsanız, kuruluşumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Bu durumda göndereceğiniz her talep başına ödeme gerçekleştirdikten sonra icra dosyalarınızda istediğiniz takip işlemlerini ve diğer takip hizmetlerini sağlayabilirsiniz. Özellikle az sayıda dosya sahibi olan birçok avukat günümüzde bu sistemimizden faydalanarak daha avantajlı bir şekilde işlemlerini yürütmeyi tercih etmektedir. Verdiğimiz her hizmet ile ilgili siz değerli avukatlarımız daha net bilgi alabilmek için bizimle iletişim kurabilirler.

En Kolay İcra Takibi Bizimle Mümkün

Yönetici: